Populiariausi kurortai Lietuvoje

Daugiau pasirinkimų Lietuvoje!

SAVARANKIŠKO REZERVAVIMO PLATFORMA ANGLŲ IR RUSŲ KALBA

Individuali užklausos forma

    Kontaktinio asmens duomenys

     

     

     
    Informacija pasiūlymui 

     

     

     

     

    Dažniausiai užduodami klausimai

    Tinkamas pasirinkimas reikalauja specialiųjų žinių ir siekiant gydomojo efekto, kurortą derėtų rinktis labai atsakingai. Ne paslaptis, kad jie kuriasi tose vietose, kuriose randami gydomieji gamtiniai ištekliai: mineralinių vandenų versmės, gydomojo purvo klodai ar terminiai ežerai. Kadangi šie ištekliai kelis šimtmečius formavosi veikiami skirtingų gamtos veiksnių, skirtingose geografinėse zonose ir skirtingame gylyje, jų cheminė sudėtis, biologinės ir fizikinės savybės taip pat yra skirtingos. Skiriasi ir jų terapinė vertė bei taikymo būdai. Jeigu žmogus svajoja apie atostogas Truskavece, Ukrainoje arba Boržomio kurorte, Sakartvele ir tikisi sumažinti sąnarių ligų keliamą diskomfortą, tenka jį nuvilti – šiuose kurortuose trykštančios mineralinio vandens versmės, pagal cheminę sudėtį ir vartojimo būdą yra taikomos urologinėms ir virškinamojo trakto ligoms gydyti. Ir atvirkščiai – nuvykę į Jachimovo kurortą Čekijoje, neturėtumėte tikėtis, kad jums pavyks atstatyti sutrikusią medžiagų apykaitą arba sušvelninti inkstų akmenligės simptomus. Klientams visada rekomenduojame rinktis tą kurortą, kuriame poilsis išties suteiktų apčiuopiamos naudos jų sveikatai.

    Visame pasaulyje kurortai yra skirstomi pagal gydomuosius veiksnius į klimatinius, balneologinius (su mineralinio vandens versmėmis), peloido (purvo) ir mišrius (turinčius kelis iš paminėtų gydomųjų veiksnių). Lietuvos kurortai priskiriami prie mišrių kurortų kategorijos, bet kiekvienas iš jų yra unikalus.

    • Palanga – kurortas, unikalus tuo, kad gydo ne tik geromis emocijomis, kurias suteikia maudynės jūroje, saulės vonios ir jodo prisotintas oras, bet ir mineraliniai vandenys bei gydomasis durpinis purvas, naudojami sveikatinimo procedūroms. Palangos sanatorijose gydomi centrinės nervų ir širdies kraujagyslių sistemos sutrikimai, neurozė bei judėjimo aparato ligos. Šį kurortą dažniausiai renkasi paplūdimio malonumų ir pramogų išsiilgę poilsiautojai. Tačiau jis žavūs ne tik šiltuoju metų laiku. Pasivaikščiojimas nerimstančios jūros pakrante, kai veidą glosto ne saulės spinduliai, o gaivus vėjas – nepakeičiama streso malšinimo priemonė.
    • Druskininkai išsiskiria mineralais praturtintų, gydymui naudojamų mineralinio vandens šaltinių gausa ir turtinga poilsio infrastruktūra. Druskininkų mineraliniai vandenys ir purvas naudojami gydant judėjimo aparato, kvėpavimo, širdies ir kraujotakos, nervų sistemos, ginekologijos, skrandžio, kepenų, žarnyno ir odos ligas. Šis kurortas turi viską, išskyrus jūrą! Bet ar jos reikia, kai čia tokia gausa įvairiausių pramogų, puikiai poilsiui pritaikytų žaliųjų zonų ir pasivaikščiojimo takų?
    • Birštonas taip pat pasižymi gydomuoju mineraliniu vandeniu bei gydomosiomis durpėmis. Čia gydomos virškinamojo trakto, judėjimo aparato, kraujotakos, ginekologijos, inkstų, kvėpavimo takų ligos. Šis kurortas garsėja ir vieninteliu Lietuvoje mineralinio vandens garinimo bokštu, kur galima nemokamai mėgautis „jūrinio efekto“ oru. O kur dar užburiantys Nemuno kilpų vaizdai?!.

    Mūsų šalies teritorija nėra didelė ir gamtinės sąlygos visur panašios, todėl gydomieji gamtiniai ištekliai savo sudėtimi ir gydomosiomis savybėmis išlieka panašūs. Sanatorijose gydymui naudojami skirtingos mineralizacijos mineraliniai vandenys ir durpinis purvas.

    Lietuvoje yra per 20 mineralinio vandens gręžinių. Vyrauja kalcio, natrio, chloridiniai mineraliniai vandenys. Silpnos ir vidutinės mineralizacijos vandenys rekomenduojami vidiniam vartojimui, gydant virškinamojo trakto ligas, siekiant normalizuoti tulžies išsiskyrimą, pagerinti kepenų ar sureguliuoti žarnyno veiklą. Tačiau būtina žinoti, jog vartojant mineralinį vandenį gydymo tikslais, privalu paisyti gydytojo nurodymų, nes tas pats vanduo, išgertas 1val. prieš valgį, gali stabdyti skrandžio sulčių išsiskyrimą, o geriamas valgant arba 10–15 min. prieš valgį – atvirkščiai, gali paskatinti. Todėl nuvykę į kurortą, pirmiausia skubėkite ne prie biuvetės, o į gydytojo konsultaciją.

    Mineralinio vandens vonioms naudojamas stiprios mineralizacijos vanduo. Tai yra labai maloni procedūra – ypač perlinės vonios. Tačiau jos padeda ne tik atpalaiduojanti, bet ir gydo nervų, širdies bei kraujagyslių sistemos, sąnarių, stuburo ir kai kurias odos ligas.

    Gydymo tikslais taip pat plačiai naudojamas specialia technologija apdorotas durpinis purvas. Aišku, gydymui purvas tinka ne bet koks, tačiau Druskininkuose, Birštone, Palangoje ir Likėnuose – durpinio purvo klodų, turtingo daugybe veikliųjų medžiagų yra apstu. Purvo vonios, įvyniojimai ir aplikacijos yra labai veiksminga priemonė gydyti judamojo aparato, odos, nervų sistemos, virškinamojo trakto ligas ir net gali būti naudojama kaip kosmetikos priemonė.

    Neretai žmonės mano, kad kuo didesnis gydomųjų procedūrų skaičius atliekamas per dieną, tuo didesnė nauda jų sveikatai. Ne visada ši taisyklė galioja. Kiekvienoje sanatorijoje, įsigijusių sanatorinio gydymo kelialapius svečių programa pradedama nuo apsilankymo pas gydytoją, kuris įvertinęs Jūsų sveikatos būklę, paskirs tam tikrą veiksmingų procedūrų kiekį. Paprastai per dieną paskiriamos 3–5 procedūros. Gydytojas gali paskirti ir papildomas procedūras ir/arba tyrimus (dažnai už papildomą mokestį). Tikėtina, kad dėl kontraindikacijų Jums nebus paskirtos jokios procedūros ir rekomenduos tik ilsėtis. Kad taip neatsitiktų, geriausia apsilankyti pas gydytoją ir nuodugniai patikrinti sveikatą prieš  pradedant planuoti kelionę. Sveikintina, kai poilsiautojas vežasi į sanatorijas ligos išrašus, tyrimų duomenimis ir kita informacija apie savo sveikatos būklę. Sanatorija turi teisę nepriimti žmonių sergančių ūmiais susirgimais, lėtinių ligų paūmėjimais, infekcinėmis bei lytiškai plintančiomis ligomis.

    Be jokios abejonės! Sanatorinio poilsio tikslas  – užkirsti kelią ligoms, kurios vėliau galėtų pareikalauti reabilitacijos. Tai puiki prevencinė priemonė, sveikas ir atpalaiduojantis poilsis, neabejotinai naudingas kiekvienam organizmui. Neretai žmogui, turinčiam rimtų sveikatos problemų, sanatorinis gydymas yra pavėluotas ir nerekomenduotinas.

    Savaitgalio poilsis padovanos Jums daug įspūdžių ir gerą nuotaiką, tačiau sveikatos neišspręs. Minimali rekomenduotina sanatorinio gydymo trukmė yra 12 d., optimali – 15 d., ideali – 21 d. Trumpalaikiam poilsiui rekomenduojame rinktis SPA viešbučių sveikatinimo programas, kurios per trumpą laiką padės atgauti jėgas. Rekomenduojame rinktis tuos viešbučius, kurie gali garantuoti kokybiškas paslaugas. Toks poilsis turi užtikrinti ne tik SPA ar sveikatinimo procedūrų efektyvumą, bet ir gerą maitinimą, malonią aplinką ir puikų aptarnavimą.

    Į klausimą “kodėl” negalima vienareikšmiškai atsakyti, tačiau dažniausiai populiarumą lemia gydymo efektyvumas, diagnostinės – medicininės bazės turtingumas arba kurortinės zonos patrauklumas. Gydymu patenkinti mūsų klientai nėra linkę eksperimentuoti  – dažniausiai kasmet renkasi tą pačią sanatoriją. Nors, kalbant apie sveikatą, kaina nėra lemiamas pasirinkimo kriterijus,  natūralu, jog klientai ieško kokybiškų paslaugų už mažesnę kainą. Akcijų metu mes galime pasiūlyti gydymą populiariausiose sanatorijose už mažesnę kainą. Kviečiame sekti naujienas www.sanatorijos.com arba socialiniame tinkle Facebook.

    Mūsų klientų tarpe populiariausios sanatorijos Lietuvoje: sanatorija “Eglė”, sanatorija “Gradiali”, sanatorija “Draugystė” ir kt. Populiariausios sanatorijos Baltarusijoje: sanatorija “Alfa Radon”, sanatorija “Žemčiūžina” ir sanatorija “Junost”. Populiariausia sanatorija Ukrainoje, kurorte Truskavec – “Karpaty”. Populiariausia sanatorija Azerbaidžane – “Garabag Resort &SPA”. Populiariausia sanatorija Sakartvele – “Borjomi Palace”.

    Sanatorinio poilsio srityje „Gero laiko turizmo agentūra“ veikia nuo 2013 m. Patirties bei žinių sukaupta daug ir klientai, įsigyjantys kelialapius mūsų agentūroje, gali jomis pasinaudoti. Padedame ne tik tinkamai pasirinkti kurortą pagal susirgimų pobūdį, bet ir sanatoriją, atsižvelgdami į kliento suformuotus lūkesčius, poreikius bei galimybes. Žmonėms svarbu, kad jie gali gauti nepriklausomą vertinimą ir informaciją apie daugelį sanatorijų vienoje vietoje. Taupantiems laiką tai labai naudinga paslauga. Ir nesvarbu, kur nuspręsite įsigyti kelialapį, tiesiogiai sanatorijose ar mūsų agentūroje – jų kainos nekinta. Mes parduodame kelialapius Lietuvos sanatorijų nustatytomis kainomis, netaikydami jokio aptarnavimo mokesčio. Tad, neverta būgštauti, kad jums teks mokėti brangiau. Nedidelė išimtis –  sanatorijos esančios kai kuriose užsienio šalyse, kuriose taikoma skirtingų kainų politika vietos gyventojams ir svečiams iš užsienio arba atsiranda papildomų kaštų. Tačiau net ir tuo atveju, mūsų klientams jos kainos yra labai palankios. Visada su malonumu padėsime Jums išsirinkti. Mes – už sveiką poilsį be rūpesčių!