Kodėl mes?

Pavargote nuo kasdienių rūpesčių, kankina negalavimai ir jaučiatės fiziškai bei psichologiškai išsekę? Žinome puikų receptą – poilsiaukite sanatorijose! Sanatorinis gydymas – geriausia investicija į sveikatą bei gerą nuotaiką. Tik sveikas ir pailsėjęs žmogus yra aktyvus, energingas ir darbingas. Pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata! Kreipkitės į “Gero laiko turizmo agentūrą”, kuri veiklą vykdo nuo 2013 m. Pagrindinė veiklos kryptis – sanatorinis gydymas Lietuvoje ir užsienyje: Baltarusijoje, Ukrainoje, Čekijoje bei kitose šalyse. Įsigydami kelialapius mūsų agentūroje gausite profesionalią konsultaciją ir sutaupysite daug laiko!

Pardavimai internetu ir aptarnavimas nuotoliniu būdu:

Užsisakyti pasirinktą kelialapį užtruksite tik kelias minutes. Jeigu branginate savo laiką, šis, informacinių technologijų amžius suteikia neišpasakytą patogumą daugelį veiksmų atlikti nuotoliniu būdu. Jums neprireiks gaišti brangaus laiko, eikvoti degalų ir kantrybės braunantis per miestą bei stoviniuojant automobilių kamščiuose. Tiesiog pasirinkite dominantį pasiūlymą ir įsigykite jį iš karto arba susisiekite su mumis, užpildę užsakymo formą. Ar gali būti paprasčiau?

Aptarnavimas pardavimų skyriuje:

Užsukite į svečius. Jeigu vertinate “gyvą” bendravimą prie garuojančios kavos puodelio. Visada mielai Jūsų lauksime iš anksto sutartu laiku. Pakalbio metu padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą už mažiausią kainą.

Keliaukite su nuotaika - sveikite su malonumu!